אוזנית בלוטוס אישית עמידה ביותר Jabra Steel


קוד מוצר: 20160530164644

האוזניה הקשוחה ביותר שלנו! ה-Jabra Steel היא אוזניה אלחוטית אישית המיועדת לעובדי סחר, פועלים ואנשי שטח. היא עמידה באבק, במים ובלכלוך וכוללת מסנן רעשים איכותי המאפשר לכם לנהל שיחות טלפון צלולות וברורות גם אם אתם באיזור רועש כמו מפעל או אתר בנייה. האוזניה מתחברת לכל מכשיר סלולרי תומך Bluetooth הקיים בשוק! השאירו את הטלפון בכיס! עם האוזניה הקשוחה הזו תוכלו לנהל את כל השיחות שלכם בנוחות ובאיכות מאוד גבוהה. היא תומכת בהפעלה קולית באמצעות Siri/Google Now, כך שתוכלו לענות לשיחות ולהפעיל אותה באמצעות הקול, בלי ידיים! האוזניה מגיעה עם אביזרים להתאמה אישית של האוזניה לפי גודל האוזן, כולל מספר מתאמי ג'ל לבחירה וקרס להנחה נוחה ובטוחה מסביב לאוזן. בחרתם לוותר על הקרס? האוזניה הזו כל כך עמידה, שגם אם היא תיפול לכם אותה מגובה רב – לא יקרה לה כלום

מחיר: ₪550

כמות:

פרטים

תיאור מוצר

אוזנית בלוטוס קשוחה במיוחד
עמידה באבק, במים ובזעזועים
אחיזה איתנה באוזן, מתאימה לכל סוגי העבודות
איכות סאונד גבוהה בכל סביבה
גרסת Bluetooth: 4.1
פרופילי Bluetooth נתמכים: A2DP(v1.2), AVRCP ABS Only. Hands Free Profile (v1.6), Headset profile(v1.2) , phone book access profile(v1.0)
מצבים נתמכים: EDR (2 and 3 Mb), SCO, eSCO, sniff mode
אבטחה: 128 bit encryption
טווח קליטה: עד 30 מ'
הגדרה של עד 8 מכשירים, 2 בו זמנית (multiuse™)
זמן שימוש: עד 6 שעות ללא טעינה
זמן המתנה: עד 10 ימים
זמן טעינה: שעתיים
משקל: 10 ג'
מידות האוזניה: L 71.5mm x W15.4mm x H25.5mm
מה בקופסה: אוזנית בלוטוס Jabra Steel, מטען USB, 3 סטים של מתאמי ג'ל לאוזניים בגדלים שונים, 2 סטים של קרסי אוזניים, 2 כריות נגד רוח, מדריך שימוש.