קוד מוצר: 20201230164057

מחיר: ₪490

כמות:

פרטים

אנו גאים להציג בפניכם את WIZnMIX – מכשיר המטבח שיש בו הכל.
תהיו בטוחים שהפטנט העולמי WIZnMIX יפתיע אתכם עם הטכנולוגיה החדשנית שלו
המאפשרת מגוון פעולות כמו הקצפה, עירבוב, סחיטה, קילוף, חתיכה, טחינה וייבוש והכל במכשיר אחד! 

שקט בכ-40% מהמתחרים ומנצח את כולם במבחני עמידות וחוזק.זה בדוק.

מולטי בלון

הבלון המדהים שלנו הוא פטנט בינלאומי וכלי ייחודי שאינו קיים בשום מכשיר חשמלי אחר בשוק. הבלון הרב-תכליתי משמש כפיתרון יעיל ואיכותי לכל הקשור בהקצפת שמנת, ביצים או חלב, וקילוף אגוזים וקטניות – בזמנים שוברי שיאים. בעזרת הכנסת אוויר והתרחבות הבלון בזמן הפעלת המכשיר הוא מאפשר יכולות הקצפה שמשאירות אבק למתחרים.

סכין רב תכליתית 3D

הסכין התלת מימדית מאפשרת חיתוך אחיד ברמה גבוהה בעזרת מבנה ייחודי ופורץ דרך הכולל שישה להבים וארבע כנפיים.הצורה שבה הלהבים מונחים במכשיר מבטיחה לכם חיתוך וכתישה שווה ללא חתיכות מעצבנות שנתקעות בדפנות.

סכין דינמית

הכירו את סכין הדוושות: פטנט עולמי שעוד לא פגשתם באף מכשיר עד היום. בעזרת סכין הדוושות תוכלו לקצוץ ללא מאמץ ירקות, בשר ודגים, ולהכין בקלות בצקים למגוון מאפים, בלילות, רטבים, וקוקטיילים. סכין הדוושות שלנו כל כך חזקה שהיא יכולה אפילו לכתוש אבנים!

מסחטת מיצים

אביזר לרכישה בתשלום

שכחו ממכונות מיצים עתיקות! סוחט המיצים של WIZ N’ MIX מאפשר לכם לסחוט באופן היעיל ביותר ירקות ופירות ב-5 שניות! בנוסף, הוא מפריד באופן מוחלט בין חתיכות הפרי/ירק לבין המיץ. סכיני המכשיר חותכים את הפירות והירקות בצורה מדויקת, והמסחטה הממוקמת בתחתית דוחפת למטה את חתיכות הפרי/ירק, ומשאירה מיץ צלול ואיכותי. בנוסף, הוא מגיע עם כלי אחסון למיץ!