מרכז שירות לקוחות ותמיכה טכנית

אנחנו כאן לשירותכם בכל שאלה, מלאו את טופס הפנייה הבא ונחזור אליכם בהקדם

לשירותכם גם בדיגיטל

WhatsApp

שלחו לנו הודעה

שלחו לנו מייל

לקבלת שירות או מידע נוסף

התקשרו אלינו

לכל שאלה ועניין

שעות הפעילות שלנו

ראשון 8:00 - 18:00
שני 8:00 - 18:00
שלישי 8:00 - 18:00
רביעי 8:00 - 18:00
חמישי 8:00 - 18:00
שישי וערבי חג סגור
שבת סגור

למה לקנות בדורליין?

שאלות ותשובות

משלוח רשום הינו ללא עלות {מגיע לסניף הדואר הקרוב} עלות משלוח עד הבית 10 ימי עסקים לא כולל שישי שבת וערבי חג עלות 39 ש"ח. עד 10 ימי עסקים ברוב אזורי הארץ, ללא אזורים מרוחקים כגון יישובים מרוחקים מערים מרכזיות, ישובים מעבר לקו הירוק, קיבוצים.

ניתן לאסוף הזמנות לאחר קבלת הודעה / שיחה ללא עלות נוספת מהמרכז הלוגיסטי שלנו בכתובת: התעשייה 37 נשר

 SMS ישלח מיידי אחרי השלמת המשלוח בחברת המשלוחים עם מספר מעקב של אותו חברת משלוחים לצורך מעקב החבילה

לשירותכם שירות דיגיטלי ללא צורך בהמתנה על הקו ב- Whatsapp, SMS, או Facebook Messanger. לפתיחת הפניה הדיגיטלית נא ללחוץ על האייקון בחלק תחתון של המסך בצד שמאל.

בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר, תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו. החזרת המוצר לחברה תעשה על ידי החברה על פי הוראות החוק. החברה רשאית לבדוק את המוצר, טרם איסופו אליה.

בביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה במוצר תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב. במקרה זה דמי המשלוח לא יוחזרו.

על המשתמש להחזיר את המוצר בתוך 14 ימים מיום ביטול העסקה, בצירוף חשבונית מקור. עלות ההחזרה חלה על הרוכש ותשולם על ידו, ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה.