מערכת סאונד Philips M1X-DJ עם Bluetooth בעוצמה של 60W


קוד מוצר: 20160606145333

עם רמקולים בעוצמה של 60W אין מצב שמישהו יפספס את המוזיקה שלכם! טכנולוגיית wOOx מעצימה ומעמיקה את איכות הבאס של המערכת אפליקצייה ייחודית הופכת את האייפד שלכם לפלטת DJ משוכללת – פשוט חברו את האייפד לחיבור ה-Lightning של המערכת, היכנסו לאפליקציה ותוכלו לשלב קטעי מוזיקה ולמקסס. בשילוב 2 גלגלי ה- scratch wheels הרגישים למגע וכפתורי הבקרה המובנים בערכה, ניתן להשתמש בספריית המוזיקה שבאייפד וליצור שילובים מדהימים. ממשק ידידותי ונוח לשימוש מאפשר למידה מהירה ושימוש קל ויעיל גם לתקליטנים מתחילים. לא רוצים לעבוד קשה? פונקציית Automix תעשה את כל העבודה הקשה בעצמה! פלטת ה-DJ ניתנת להסרה ובצידה השני ממוקם רמקול Bluetooth המאפשר השמעת מוזיקה בסטרימינג מהסמארטפון או הטאבלט. ניתן גם לחבר לערכה נגן/מכשיר שמע אחר באמצעות חיבור Audio-In ולשמוע מוזיקה באיכות מעולה ובעוצמה גבוהה.

מחיר: ₪2,900

כמות:

פרטים

מפרט טכני :

ערכת DJ לאייפד!
4 רמקולים מובנים בעוצמה של 60W
טכנולוגיית wOOx לבאס עוצמתי
פאנל DJ עם כפתורי בקרה ו-2 גלגלי Scratch רגישים למגע
רמקול Bluetooth להשמעת מוזיקה בסטרימינג מכל מכשיר תומך
פרופילי Bluetooth: A2DP, AVRCP
טווח אלחוטי: 10 מ'
חיבורי Audio-In ו- Audio-Out 3.5 ו-6 מ"מ.
רצועה לנשיאת הערכה על הכתף.
גודל הערכה מתאים לעלייה למטוס.
פועל באמצעות 8 סוללות D.
חיבור לחשמל AC.
מכשירים תואמים באמצעות Bluetooth:
iPad, iPad 2, iPad 4, iPad mini, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod nano 7th generation, iPod touch 3rd generation, iPod touch 4th generation, iPod touch 5th generation וכל מכשיר תומך Bluetooth 4.0 ופחות.
מכשירים תואמים באמצעות חיבור Lightning:
iPad mini, iPad with Retina display, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPod nano 7th generation, iPod touch 5th generation.


  
  • עקבו אחרינו ב